Pravidla byznysu

Veškeré nabízené zboží, včetně další nabídky (např.CD jiných kapel), s sebou vozí na svá vystoupení TOTÁLNÍ NASAZENÍ i DERATIZÉŘI. Nejlepší je zakoupit si ho přímo na koncertě v našem "sváťostánku s byznysem", neboť odpadá drahé poštovné a např. trička či mikiny si můžete vyzkoušet přímo na místě. Pokud se na koncert nedostanete, můžete pochopitelně využít tento náš webový totální byznys - viz. níže.


Způsob objednání

Objednávat si můžete on-line přímo zde. Není tu žádná registrace, při každém objednávání je nutno vyplnit své údaje. Pokud Vám z nějakého důvodu nefunguje přímé objednávámí, máte možnost zaslat objednávku jako obyčejný e-mail na naši e-mailovou adresu swabians@volny.cz


Dodací podmínky

Zboží většinou expedujeme od 7 do 14 dnů od obdržení objednávky - někdy to může být ještě dříve, někdy později - maximálně však 21 dní v krajním přípradě. Dodací lhůta také závisí na způsobu dodání, rychlosti České pošty a jestli je zboží momentálně na skladě.

Veškeré nabízené zboží, včetně další nabídky (např.CD jiných kapel), s sebou vozí na svá vystoupení TOTÁLNÍ NASAZENÍ i DERATIZÉŘI. Nejlepší je zakoupit si ho přímo na koncertě v našem "sváťostánku s byznysem", neboť odpadá drahé poštovné a např. trička či mikiny si můžete vyzkoušet přímo na místě. Pokud se na koncert nedostanete, můžete pochopitelně využít náš webový totální byznys - viz. níže.


Způsob dodání

Objednané zboží odesíláme poštou na dobírku.


Poštovné

Poštovné je účtováno 150 Kč, balné je zdarma.